Kontakt oss

For prisoverslag på renholdstjenester klikk her.

Sentralbord renholdstjenester: 75 13 98 50
   
Sentralbord vaskeritjenester: 75 13 98 70
   
Mosjøen Vask & Rens: 75 17 05 00

 

E-post: kvikk@kvikk.as

Besøksadresse:
Søderlundmyra 4
8622 Mo i Rana

Postadresse:
Postboks 500
8601 Mo i Rana

Administrasjon for Kvikk

Daglig leder Kjell Kristoffersen 907 29 904 kjell@kvikk.as
Styreleder Veronica K. Ugedal 997 95 910 veronica@kvikk.as
Kontormedarbeider Hilde Mikkelsen 402 12 642 hildem@kvikk.as
Drift seksjon for Kvikk      
Driftsleder renhold Morten Jensen 942 85 515 morten@kvikk.as
Driftsleder temporær Leif Sindre Pedersen 917 22 057 leif@kvikk.as
Driftsleder vask og rens Hilde Guttormsen 992 98 289 hilde@kvikk.as
Driftsleder skade  Rolf Hansen  480 00 071  rolf@kvikk.as 
Bilpleien   407 62 622  
Driftsleder i Sandnessjøen Wenche Bergquist  913 26 028 wenche@kvikk.as 
Driftsleder i Mosjøen Tove Aufles  976 31 108 tove.aufles@kvikk-service.no
Vakttelefon skade   952 05 151   

 

 

Åpningstider for Kvikk vask & rens

Våre åpningstider er:

Mandag til  fredag fra 07.00 - 16.00